Autoryzowany importer
autobusów ISUZU

Autoryzowany importer
autobusów ISUZU

Autoryzowany importer autobusów

Ochrona środowiska

Ochrona środowiska naturalnego na świecie jest wspólnym celem całej ludzkości. Isuzu uznaje ten cel za jeden z priorytetów prowadzonej działalności. Firma przez cały czas kładzie ogromny nacisk na kwestie odpowiedzialności społecznej poprzez rozwijanie niezawodnych i wydajnych technologii nastawionych na ochronę środowiska.

Czyste silniki wysokoprężne

Isuzu Motors Limited traktuje zwalczanie globalnego zanieczyszczenia środowiska jako kwestię o krytycznym znaczeniu w zarządzaniu. W szczególności firma podejmuje wszelkie wysiłki zmierzające do opracowania czystych silników wysokoprężnych.

 

Wynaleziony ponad sto lat temu silnik wysokoprężny to niezwykle elastyczny silnik, który od dawna jest nieodzownym źródłem energii do wielu zastosowań, począwszy od samochodów osobowych, poprzez samochody osobowe, pociągi i statki, a na różnych maszynach przemysłowych kończąc. Jednak wraz z rosnącą popularnością technologia silników wysokoprężnych postawiła producentów przed wyzwaniem polegającym na zapewnieniu emisji coraz czystszych spalin.

 

Niska emisja dwutlenku węgla

W Europie od dawna docenia się silniki wysokoprężne, ale nie mają one najlepszej opinii w Japonii i Ameryce Północnej. Z drugiej strony, ponieważ łączą w sobie bardzo niskie zużycie paliwa i stosunkowo niską emisję dwutlenku węgla (CO), dzisiaj dostrzega się w nich ogromne możliwości w zwalczaniu globalnego ocieplenia i w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego.

 

Badania i rozwój

Isuzu wciąż stara się zwiększyć zalety silników wysokoprężnych – oprócz wysokiej sprawności cieplnej porównywalnej z ogniwami paliwowymi dotyczy to między innymi wysokiej wydajności i wytrzymałości. Jednocześnie firma poświęca dużo energii na badania nad czystymi silnikami wysokoprężnymi w celu obniżenia emisji pyłu zawieszonego (PM) i tlenków azotu (NOx).

 

Dysponujemy już najlepszą na świecie technologią produkcji silników wysokoprężnych, pełną linią silników wysokiej wydajności oraz globalnym zapleczem produkcyjnym z siedzibami w czterech oddalonych od siebie regionach, zapleczem, jakim nie dysponuje żaden inny producent silników wysokoprężnych.

 

Dysponując tymi zasobami i możliwościami, firma Isuzu jest zdeterminowana, by stać się największym producentem najlepszych silników wysokoprężnych na świecie.

 
Copyright © 2017 VBI Group
Projekt i realizacja MYKK
pldk