Autoryzowany importer
autobusów ISUZU

Autoryzowany importer
autobusów ISUZU

Autoryzowany importer autobusów

Isuzu Motors

Isuzu jest jednym z czołowych producentów pojazdów użytkowych oraz silników wysokoprężnych na świecie. Zawsze w pogoni za innowacjami firma Isuzu już w roku 1936 wprowadziła pierwszy japoński silnik Diesla, a dzisiaj jest liderem w dziedzinie metod rozwoju technologii ekologicznych silników wysokoprężnych.

Silniki Diesla

Isuzu Motors Limited od prawie 70 lat wkłada mnóstwo pracy w rozwój silników wysokoprężnych. Od zawsze jest pionierem jeśli chodzi o innowacje technologiczne w tej dziedzinie. Firma Isuzu zawsze cieszyła się dużą renomą w segmencie silników Diesla, wyprodukowała ich prawie 20 milionów od czasu, gdy jej poprzedniczka opracowała w 1936 pierwszy w Japonii silnik wysokoprężny chłodzony powietrzem. Firma cieszy się ogromnym uznaniem nie tylko ze względu na swoją wieloletnią historię, ale również ze względu na trafne reagowanie na wciąż zmieniające się potrzeby rynkowe i społeczne.

Isuzu Motors - diesel engine

Lider na rynku

  • Isuzu jest liderem na rynku w co najmniej jednej kategorii w 23 krajach,
  • pojazdy Isuzu można znaleźć w ponad 130 krajach na całym świecie,
  • w roku podatkowym 2005 firma była liderem w segmencie samochodów ciężarowych od 2 do 3 ton, mając ponad 38,4% udziału w rynku,
  • w Stanach Zjednoczonych firma Isuzu pozostaje liderem w ważnej klasie LCF 3 i 7 już od 19 lat.

 

Najstarszy producent w Japonii

Jako najstarszy japoński wytwórca samochodów korporacja Isuzu Motors, której korzenie sięgają roku 1916, odważnie podejmuje wyzwania płynące z bycia globalnym liderem w swojej dziedzinie, w produkcji pojazdów użytkowych i silników wysokoprężnych.

 

Pojazdy użytkowe do transportu towarów i napędzające je silniki wysokoprężne stanowią niezbędne ułatwienie dla ludzi na całym świecie. Od samego początku skupiamy się na projektowaniu i produkcji zaawansowanych pojazdów użytkowych i silników wysokoprężnych, by zapewnić ludziom poczucia komfortu dzięki pojazdom wysokiej jakości. Rozszerzając działalność z Japonii na cały świat, dzisiaj firma Isuzu ułatwia życie ludziom w ponad 100 krajach.

 

Polityka Jakości

Firma Isuzu przyswoiła najistotniejszą lekcję w swojej działalności: niezależnie od kraju czy regionu klienci oczekują takiej samej wydajności pojazdów i silników wysokoprężnych. Dla zagwarantowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa, rentowności i dbałości o środowisko naturalne, a także doskonałej obsługi firma Isuzu realizuje wspólną dla wszystkich potrzebę jednolicie wysokiej jakości poprzez projektowanie pojazdów z globalnej perspektywy, w ramach standardowego systemu produkcji, tworząc zaawansowany globalny system obsługi klienta.

 
Copyright © 2017 VBI Group
Projekt i realizacja MYKK
pldk